27. apríla, v sobotu, so začiatkom o 18:00 hod sa uskutoční v Kultúrnom dome v Nových Zámkoch tradičný večer piesní „ Csendül a nóta”.

Predstavia sa : Mészáros János Elek, Nagy Anikó, Farkas Rozika, Hajtman Lívia, Morvay István a Szabó Árpád.

Pre záujemcov je rezervovaných 20 vstupeniek na Obecnom úrade. Cena vstupenky je 11 eur.

Cestovanie je individuálne.

Április 27-én, szombaton, 18.00 órai kezdettel az érsekújvári kultúrházban megrendezésre kerül a hagyományos nótaest, „Csendül a nóta” címmel.

Fellépnek : Mészáros János Elek, Nagy Anikó, Farkas Rozika, Hajtman Lívia, Morvay istván és Szabó Árpád.

Az érdeklődők számára a Községi Hivatalban 20 jegy van fenntartva, amely a megrendelés sorrendjében értékesítésre kerül. A belépőjegy ára 11 euró! Az utazás azonban individuális.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!