Vážení spoluobčania!

Oznamujeme Vám, že dňa 7. mája, v utorok bude prebiehať v obci zber papiera -modré vrecia.

Patria sem: noviny, časopisy, katalógy, prospekty, reklamné letáky, telefónne zoznamy, zošity, knihy, papierové tašky, vrecká, poskladané krabice z tvrdého kartónu alebo vlnitej lepenky.

a dňa 8.mája, v stredu zber plastov- žlté vrecia

Patria sem: stlačené PET fľaše, t.j. fľaše od minerálok, malinoviek, sirupov, vína, octu, aviváže, igelitové tašky, plastové poháre, plastové fólie, penový polystyrén v malom množstve - max 10 % z objemu vreca a neznečistený od iných prímesí.

Pokiaľ nie je vrece naplnené minimálne do trištvrte, spoločnosť KOMPLEX s.r.o. vrece nezoberie a je potrebné ho doplniť a odovzdať pri nasledujúcom zbere

V deň zberu treba vyložiť vrecia ráno do 06:00 hod !!!

Ďalej Vám oznamujeme, že v obci je zavedený zber použitého kuchynského oleja, ktorý môžete odovzdať v uzavretých plastových fľašiach na zbernom dvore – na Bikadombe do vyhradenej nádoby.