Žiadame všetkých obyvateľov, ktorí sú na území našej obce či už na základe vlastného rozhodnutia alebo nariadením lekára alebo zamestnávateľa v KARANTÉNE, aby túto skutočnosť nahlásili na obecný úrad e-mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na tel.čísle 031/77942 47 .Ďakujeme!

Karanténa znamená: zákaz opustiť domácnosť a týka sa to všetkých členov domácnosti !!!!

Zákaz prijímať návštevy !!!

Pri nedodržaní karantény  hrozí sankcia 1659 eur.

Kérjük azokat a lakosokat, akik akár saját elhatározásból, akár orvos vagy munkáltató által megadott intézkedés miatt KARANTÉNBAN vannak a falu területén, hogy ezt jelentsék be a községi hivatalnak e-mailben a Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. címre vagy telefonon a 031/77942 47 telefonszámon. Köszönjük!

A karantén ideje alatt tilos elhagyni a háztartást és ez érvényes a háztartás minden tagjára !!!!

Tilos látogatót fogadni !!!!

A karantén megszegése esetén 1659 eurós bírság lesz kiszabva.