Nečakajte! Jednoducho si rezervujte termín!

Rezervačný systém Sociálnej poisťovne

vám uľahčí návštevu pobočky a ušetrí čas !

Rezervačný systém SP

Dňa 11.6.2019, v utorok v noci, v čase od 24:00 hodiny sa uskutoční postrekovanie proti muchám a komárom na celom území obce Vlčany. Postrekovať sa bude prípravkom DELTASECT.  V prípade nepriaznivého počasia sa postrekovanie uskutoční v stredu.

Értesítjük községünk lakosait, hogy június 11-én, kedden este 24:00 órától légy és szúnyogirtás lesz falunk egész területén. Az irtás DELTASECT irtószerrel lesz elvégezve. Rossz idő esetén a légy és szúnyogirtás szerdán valósul meg.

Žiadame majiteľov motorových vozidiel, aby neparkovali pred svojim domom v dnoch 23. a 24. mája (štrvrtok a piatok) v uliciach Osztál a Kaszaköz, kvôli asfaltovaniu cestného telesa.

Za spoluprácu ďakujeme.

Vedenie futbalového klubu Vlčany pozýva všetkých fanúšikov a priaznivcov futbalu na majstrovský futbalový zápas domáceho mužstva U19 – dorastu proti  mužstvu Trnovec nad Váhom.

Zápas sa uskutoční dňa 25. mája, v sobotu od 13:30 hod. na miestnom futbalovom ihrisku.

Ďalej Vás pozývajú tiež na sobotu na majstrovský futbalový zápas domáceho mužstva U15 – žiaci proti mužstvu Veča, zápas sa odohrá od 17:00 hod. a zároveň Vás pozývajú dňa 26.mája, v nedeľu od 17:00 hod. na majstrovský futbalový zápas FK Vlčany ,, A,, muži proti mužstvu Veľký Meder.

Príďte a povzbuďte naše mužstvá k víťazstvu. Vedenie futbalového klubu Vám praje príjemné športové zážitky.

Vedenie futbalového klubu Vlčany pozýva všetkých fanúšikov a priaznivcov futbalu na majstrovský futbalový zápas domáceho mužstva U11 Vlčany proti  mužstvu Veľká Mača.

Zápas sa uskutoční dňa 19. mája, v nedeľu od 11:00 hod. na miestnom futbalovom ihrisku.