Vážení občania!   

Starosta obce, obecné zastupiteľstvo a miestne organizácie Vám oznamujú, že dňa 23.03.2019 sa uskutoční Veľké jarné upratovanie v našej obci. Žiadame všetkých obyvateľov obce, aby sa zapojili v čo najväčšom počte do tejto tradičnej jarnej akcie a snažili sa upratať okolie svojho domu, dvor a záhradku.

Ďalej vyzývame občanov – dobrovoľníkov, ktorým nie je ľahostajné ako naša obec vyzerá a neboja sa roboty, aby sa v sobotu o 8:00 hodine zhromaždili pred obecným úradom, kde im budú rozdané plastové vrecia na zber odpadkov a koordinátor ich zadelí na upratovanie príslušného verejného priestranstva obce. O občerstvenie a dobrú náladu bude postarané! V prípade nepriaznivého počasia (dažďa) sa termín jarného upratovania presunie na iný termín.

UPOZORNENIE! Počas veľkého jarného upratovania nebude realizovaný zber veľkoobjemového odpadu. Ďakujeme za pochopenie!