A Zsigárdi Futball Klub vezetőség értesíti a lakosságot, hogy július 25-én 4 csapatos focitornát szervez Ambrus Vince Emlékére, Királyrév, Farkasd, Vágkirályfa és a szervező zsigárdi csapat részvételével. Kezdés: vasárnap 13,00 órától. A vendégekre bő büfékínálat, vadgulyás, sültkolbász, cigánypecsenye, értékes tomboladíjak várnak. Gyermeksarokban ugrálóvár is lesz. Mindenkit nagy szeretettel várnak!

Vedenie OFK Žihárec oznamuje obyvateľom, že 25. júla od 13,00 hodiny usporiada futbalový turnaj Memoriál Vincenta Ambrusa  s účasťou štyroch futbalových družstiev - FK Vlčany, TJ ŠM Kráľov Brod, FC Kráľová nad Váhom, OFK Žihárec. Návštevníkom ponúkajú bohatú tombolu, osvieženie v bufete, chutný guláš z diviny, pečenú klobásu, cigánsku pečienku. Nezabudli ani na najmenších, čaká ich skákací hrad. Každého srdečne očakávajú!

MUDr. Kissová oznamuje, že od 19.07.2021 ( pondelok) do 26.07.2021 (pondelok) čerpá dovolenku. Zastupuje ju MUDr. Tóth v Tešedíkove.

MUDr. Kissová oznamuje, že dňa 28.06.2021 ( pondelok) čerpá dovolenku. Zastupuje ju MUDr. Tóth v Tešedíkove.

Majiteľ hostinca Rigó oznamuje občanom obce, že 10. júla v sobotu, od 10:00 hod. bude predávať pečené ryby, cigánskú pečienku a od 13:00 hod. guláš.

Každého srdečne očakávajú.

A Rigó vendéglő tulajdonosa értesíti a falu lakosságát, hogy szombaton, július 10-én, délelőt 10-órától sülthalat, cigánypecsenét, délután 13-órától gulyást árusít a vendéglőben.

Mindenkit szeretettel várnak.

Vážení spoluobčania!

Blíži sa 1.júl, keď po roku budú po splatnosti žlté nálepky na smetných nádobách. Tá domácnosť, ktorá už uhradila za rok 2021 poplatok za komunálny odpad, v blízkej budúcnosti im bude doručená očíslovaná oranžová nálepka. Tí, ktorí poplatok doposiaľ neuhradili, môžu tak spraviť osobne na obecnom úrade, prevodom alebo poštovou poukážkou. Po preukázaní uhradenej platby, Vám následne bude na obecnom úrade odovzdaná nová nálepka . Úctivo žiadame našich obyvateľov, aby prípadné nedoplatky čo najskôr uhradili, nakoľko v mesiaci júl budú likvidovať odpad výlučne len z týchto novo označených nádob. Ďakujeme vám za porozumenie.