Vážení občania.

Obec Vlčany eviduje pohľadávky z minulých období voči viacerým obyvateľom obce, ktoré pochádzajú z  miestnych daní a poplatkov za odvoz smetí. V týchto dňoch sa distribuujú výzvy na zaplatenie týchto nedoplatkov. Prosíme každého občana, ktorý takúto výzvu obdrží, aby v zmysle uvedených podmienok uhradil svoj dlh, alebo za účelom dohody o inom termíne úhrady urýchlene navštívil obecný úrad. Predídete tak zbytočným právnym krokom a nákladom spojeným s vymáhaním pohľadávky. Za spoluprácu vopred ďakujeme.

Tisztelt lakosok.

Farkasd község több lakossal szemben az előző időszakokból származó kintlévőségeket tart nyilván, melyek a helyi adókból vagy szemétdíjakból származnak. A napokban ezek a lakosok kézhez kapják az ezzel kapcsolatos fizetési felszólításokat. Kérjük mindazon lakost, akit ez a felszólítás érint, hogy annak értelmében mielőbb rendezze tartozását, vagy az esetleges más fizetési feltétel megegyezése érdekében keresse fel a községi hivatalt, ezzel megelőzve a későbbi jogi lépéseket és az ehhez kapcsolódó kiadásokat. Együttműködésüket előre is köszönjük.